19 marca 2012

Zagadka ShinyBox rozwiązana?

Jakiś czas temu pojawiała się informacja o kolejnym pudełku zawierającym miniaturki i próbki. Wielu osobom podejrzane wydawało się, że aby ShinyBox ruszył potrzebnych jest 100 tyś. użytkowników. Pojawiły się głosy, że jest to fałszywa impreza mająca na celu wyłudzenie danych osobowych. Sama byłam rozdarta, argumenty sceptyków były dość przekonywujące, ale z drugiej strony wybór firm, które mają sponsorować kosmetyki również jest dość interesujący, jeśli chodzi o polskie realia.

   W komentarzu do poprzedniej notki o shinybox, anonimowy użytkownik podrzucił mi, za co dziękuję, ten oto link: http://mamstartup.pl/pressroom/1728/shinybox-pl-testowanie-luksusowych-kosmetykow. Nadal nie wiem, czy pudełko rzeczywiście można uznać za pewne, ale uważam, że warto przeczytać i zastanowić się, ja mam nadzieję, że jednak box wystartuje i mam nadzieję, że będzie zawierał kosmetyki firm, które są wymienione na stronie. Co wy o tym uważacie?

Link do strony, szczegóły: TU

 

Link do poprzedniej notki: TU.

8 komentarzy:

 1. sama też jestem ciekawa jak to będzie.. pewne jest, że ciężko bedzie zebrać taką liczbę osób

  OdpowiedzUsuń
 2. mi nie podoba się to zbieranie gwiazdek i nie uczestniczę w Shinybox :) zresztą skoro wizaż już czaszkuje ich linki to widocznie firma nie jest godna zaufania

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam myślę że ten cały Shiny Box to jest fake :)

  OdpowiedzUsuń
 4. spokoro od początku wzudza tyle kontrowersji, to ja jednak podziękuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też myślałam, że fake i "plułam sobie w brodę", że się tam jak głupia napalona zarejestrowałam. Jednak widzę, że skoro taki artykuł o nich stworzyli, to może to jednak nie będzie taki totalny fake ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja się nie zapisuję.. nie podoba mi się takie wyciąganie danych

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakoś dla mnie dalej wydaje się to podejrzane.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie podoba mi się koncepcja tego pudełka i nagabywanie chętnych a od spamów już mi się niedobrze robi!

  OdpowiedzUsuń